Referencje

Najlepszą rekomendacją jaką potrzebuje fotograf ślubny są zadowoleni klienci.
Dziękuję za referencje.

Fotograf z dobrymi referencjami to gwarancja udanych zdjęć.

fotograf slubny warszawa Ula i Robert

Ula i Robert

Decydując się na usługi akurat tego fotografa nie mogliśmy trafić lepiej. Nie chodzi tylko o jakość czy estetykę zdjęć, choć oczywiście jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Przede wszystkim jednak oczarowała nas atmosfera jaką tworzy Robert podczas współpracy. Mieliśmy ściśle określone wymagania ale nie musieliśmy na ich temat dyskutować, tłumaczyć i ustalać szczegółów, nie narzucono nam sztampowej procedury, wszystko odbyło się tak, jak chcieliśmy tego my. Robert pracując jest zawsze w odpowiednim miejscu i momencie, w swoją twórczość z lekkością wpisuje wizję klienta. Wyluzowany, doskonale wie co robi, przy okazji bardzo taktowny. Można ze spokojem i ufnością zapomnieć, że przyszedł z jakąś misją i traktować go jak dodatkowego gościa:) Mam nadzieję, że tak właśnie czuł się na naszym ślubie i przyjęciu!
Obsługa na najwyższym poziomie + piękne zdjęcia (mnóstwo pięknych zdjęć) = DZIĘKUJEMY CI SERDECZNIE! ♥
I polecamy wszystkim, którzy w dniu ślubu nie chcą się martwić o to „jak to będzie?”.

fotograf slubny warszawa Sylwia i Marcin

Sylwia i Marcin

Wybraliśmy Pana Roberta jako naszego fotografa ślubnego po dniach otwartych w Hotelu Boss. Nasza współpraca przebiegała od samego początku bardzo korzystnie. Pan Robert jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o godziny spotkań i bardzo łatwo jest się z nim porozumieć. W dniu ślubu świetnie wykonywał swoją pracę, ale jednocześnie pozostawał niezauważalny i potrafił chwytać chwile. Goście oceniali go jako bardzo otwartego i pogodnego człowieka, co na pewno jest atutem.
Już kilka dni po ślubie dostaliśmy przykładowe zdjęcia. Bardzo podobało nam się rozwiązanie, że sami wybieramy zdjęcia, które chcemy żeby było obrabiane. Dostaliśmy tym samym te zdjęcia, które chcemy. Pan Robert bardzo cierpliwie uwzględniał wszystkie nasze poprawki i uwagi. Podsumowując, jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a zdjęcia, które otrzymaliśmy, bardzo nam się podobają.
Polecamy!

fotograf slubny warszawa Julia i Karol

Julia i Karol

Ponieważ oboje jesteśmy perfekcjonistami, zależało nam, aby każdy element wesela „dopięty był na ostatni guzik”. Dotyczyło to również zdjęć ślubnych. Dlatego zanim zdecydowaliśmy się na wybór fotografa, rzetelnie sprawdziliśmy rynek i ogłoszenia, sprawdzając m.in. portfolio, czy weryfikując opinie na temat danego fotografa w Internecie, wystawione przez inne małżeństwa. Nasz wybór padł na Pana Roberta Przepiórkę. To co przykuło naszą uwagę spośród setek ofert, to oczywiście fotografie Pana Roberta. Już w trakcie pierwszej rozmowy ujęła nas także jego ogromna serdeczność i pozytywna energia. Przede wszystkim widać, że Pan Robert to 100% profesjonalista, który kocha to co robi. Robi przepiękne zdjęcia, idealnie oddające klimat danej chwili. Dostosowuje się do wymagań sytuacji. Przy sesji we dwójkę, potrafił zarazić nas swoją pozytywną energią w taki sposób, że nie czuliśmy się w ogóle skrępowani przy nim, dzięki czemu zdjęcia wyszły naturalnie, romantycznie. Na weselu goście nie czuli obecności fotografa, który nie narzucał się swoją obecnością, a mimo wszystko udało mu się zrobić mnóstwo świetnych zdjęć, oddających chwile zapomnienia gości w szalonej zabawie weselnej, bez przekraczania granicy kiczu. Było też miejsce na romantyczne zdjęcia rodzinne. Sesje ślubne, narzeczeńskie nie stanowią dla niego przykrego obowiązku zarobkowego. Czuć, że fotograf to kocha i się w tym spełnia, nie odmierzając na zegarku dokładnego momentu zakończenia usługi.
Nasza sesja narzeczeńska na którą zdecydowaliśmy się przed ślubem, trwała kilka godzin. Ostatecznie zakończyliśmy ją późnym wieczorem, ale to tylko dlatego, że sami byliśmy już pozytywnie zmęczeni, a sam Pan Robert gotowy był robić nam zdjęcia jeszcze przez kilka godzin. Podobnie było na weselu, gdzie zwykle fotografowie „uciekają” do domu po tradycyjnych oczepinach, a Pan Robert został z nami znacznie dłużej do około 3.00 rano. Do tego ma mnóstwo pomysłów, będąc otwartym na propozycje par, czy nietypowych rozwiązań, których nie ma w standardowym cenniku. Co istotne, oferując 100% świetnego warsztatu, Pan Robert naszym zdaniem, proponuje uczciwą cenę za swoje usługi, nie podwyższając sztucznie kosztów, jak mają w zwyczaju robić w większości usługodawcy, związani z branżą ślubną. Z pełną odpowiedzialnością możemy zatem polecić Pana Roberta Przepiórkę jako fotografa. My jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy i jeśli w przyszłości będziemy organizować kolejne ważne wydarzenie w naszym życiu np. chrzciny, na pewno zdecydujemy się ponownie skorzystać z jego usług.

fotograf slubny warszawa Monika i Łukasz

Monika i Łukasz

Pan Robert to przede wszystkim osobowość 🙂 Goście weselni byli pod ogromnym wrażeniem, jak zabawnym i rozgadanym jest człowiekiem. Zdjęcia robione były w nienachalny sposób 🙂 Dzięki temu nie byliśmy skrępowani obiektywem. Po prostu bawiliśmy się, a Pan Robert stworzył cudowny fotoreportaż. Dodatkowo został włożony ogrom pracy przy obróbce zdjęć, dzięki czemu nie było widać mojej niezamierzonej czerwonej opalenizny 🙂 Polecamy i chwalimy 🙂

fotograf slubny warszawa Ewelina Martino

Ewelina i Martino

Szukając fotografa trzeba oczywiście mieć pewność, że będzie to dobry rzemieślnik znający się na teorii i wszystkich technikaliach. Nie wystarczy to jednak do zrobienia dobrych zdjęć relacjonujących ważne wydarzenia w życiu (wystarczy najwyżej do zrobienia dobrego zdjęcia do dowodu). Robert ma pełen pakiet atrybutów, bo poza świetną znajomością rzemiosła, ma niesamowity talent do uchwycenia niezwykłych chwil – niby takie proste, a jednak nie. Niech jego rekomendacją będzie chociażby fakt, że wszystkie osoby oglądające moje zdjęcia ze ślubu proszą o jego dane. Jego dodatkowym atutem (a przynajmniej dla osób, które nie są zawodowymi modelami) jest to, że jego podejście sprawia, że pozowanie staje się mniej krępujące, a po czasie w ogóle zapomina się, że ktoś robi zdjęcia..

Zdjęcia ślubne w Warszawie ślub Gosi i Mateusza

Małgosia i Mateusz

Robert Przepiórka – korzysta z obiektywu, ale patrzy sercem Robert wykonuje zdjęcia, które potrafią uchwycić szczególne chwile w sposób dosłowny, nieprzekłamany – po prostu naturalny i prawdziwy. Towarzyszył nam w najważniejszym dla nas dniu – dniu naszego ślubu. Wykonał dla nas także sesję narzeczeńską – bez problemu polecił miejsce, zaś na sesji w ogóle nie czuliśmy jego obecności – jest to dla nas niezwykle cenne, gdyż skrępowanie przed fotografem niejednokrotnie potrafi popsuć efekt całej sesji. Robert widzi to, na co my zwracamy uwagę dopiero oglądając zdjęcia. Roberta polecamy wszystkim, którzy cenią sobie wartość fotografii. Polecilibyśmy Go każdemu, komu zależy na uchwyceniu emocji tj. radość, wzruszenie, czy nawet łzy – a pro po: na zdjęciach Roberta nawet deszcz jest zachwycający. Dziękujemy za piękne zdjęcia, wspaniałą sesję i Twoje dobre serce!

Zdjęcia ślubne ze ślubu Agaty i Wojtka

Agata i Wojtek

Ze zdjęć ślubnych wykonanych przez Roberta jesteśmy bardzo zadowoleni. Oddają atmosferę, najważniejsze wydarzenia, są profesjonalnie wykonane. Co ważne, z Robertem dobrze się współpracuje – nie było problemu z dokończeniem sesji plenerowej w innym terminie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne ;), a przed jego obiektywem można czuć się naprawdę naturalnie 🙂
Polecamy.

zdjęcia ślubne Warszawa Irmina i Michał

Irmina i Michał

Gorąco polecamy współpracę z Robertem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć wykonanych podczas ślubu i wesela. Zdjęcia oddają wszystkie emocje towarzyszące nam tego dnia i są świetną pamiątką. Przy wyborze fotografa ślubnego ważne było dla nas, aby była to osoba z dobrym warsztatem, potrafiąca dobrze uchwycić momenty, których nie da się powtórzyć. Całości dopełnia zaproponowana przez Roberta sesja narzeczeńska i sesja plenerowa po ślubie. Oboje początkowo uważaliśmy to za zbędny dodatek, jednak po obejrzeniu prac Roberta zdecydowaliśmy się na towarzyszące wydarzeniu dodatkowe sesje i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich efektów. Mimo, że nigdy wcześniej nie uczestniczyliśmy w sesji zdjęciowej i okazaliśmy się strasznymi sztywniakami, Robert znalazł na nas sposób i potrafił rozluźnić atmosferę. Robert zaproponował ciekawą scenerię i zdjęcia dalekie od sztampowych sesji ślubnych. Przygotowany przez Roberta album jest piękną oprawą zdjęć, dopracowane detale i solidne wykonanie robią wrażenie na wszystkich naszych gościach. Na pewno będzie świetną pamiątką na wiele lat.

Fotografia ślubna. Ślub Magdy i Przemka w Warszawie

Magda i Przemek

Współpraca z Robertem przebiegała miło, profesjonalnie z uśmiechem i na luzie. Robert pracuje niezauważalnie co jest dużym plusem w tak stresującym dniu jakim jest ślub. Wszystkie zdjęcia mają niepowtarzalny charakter niezależnie od tego czy jest to ceremonia czy plener. Zdjęcia są wspaniałe i za każdym razem uchwycony jest na nich wyjątkowy moment. Dziękujemy serdecznie i polecamy Roberta wszystkim tym, którzy szukają bardzo dobrego fotografa.

sesja zaręczynowa Warszawa

Justyna i Radek

Serdecznie polecamy Roberta.
Praca podczas sesji była czystą przyjemnością. Robert pracuje niezauważalnie, a mimo to potrafi uchwycić wszystkie ważne chwile. Obecność fotografa nie krepowała nas, co przełożyło się na stworzenie niesamowitych zdjęć.
Będą one dla nas piękną pamiątką na długie lata.

fotograf ślubny Warszawa

Joanna i Marcin

Robert i Agnieszka znają się na rzeczy! Spokojnie, fachowo i co najważniejsze kreatywnie. Otwarci na uwagi, a jednocześnie zupełnie samodzielni – z nimi na pewno nie stracicie najważniejszych wspomnień.

fotografia ślubna Warszawa

Justyna i Robert

Do tej pory nie mieliśmy okazji pracować z takimi profesjonalistami jakimi są Agnieszka i Robert. Ta para to chodząca radość i uśmiech, co udziela się innym wokół. Doskonale potrafią rozładować stres. Praca z nimi była czystą przyjemnością i ciekawym doświadczeniem, gdyż mają głowy pełne pomysłów. Zdjęcia ślubne wyszły rewelacyjnie. Udało im się uchwycić prawdziwą magię i urok tych najważniejszych w naszym życiu chwil, naszą miłość i szczęście, radość rodziny i przyjaciół. Za każdym razem, gdy przeglądamy zdjęcia ślubne, uśmiechamy się, ponieważ każde z nich ma w sobie coś szczególnego. Z czystym sumieniem możemy polecić naszą parę fotografów wszystkim, którzy mają jeszcze przed sobą ten wyjątkowy dzień. 

gnieszko i Robercie dziękujemy.

zdjęcia ślubne Warszawa

Aneta i Przemek

Kiedy zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia ze ślubu mimo już późnej godziny dosłownie nie mogliśmy przestać ich oglądać. Wyjątkowe zdjęcia ze ślubu – to z pewnością marzenie każdej pary – Agnieszka i Robert pozwolą Wam je zrealizować. Ciekawe ujęcia, piękne kolory, oryginalna perspektywa – każde zdjęcie urzeka czymś innym. Agnieszka i Robert prócz tego, że są profesjonalnymi fotografami ślubnymi są również bardzo ciepłymi i otwartymi osobami, z którymi współpraca to przyjemność.

decydowanie polecamy ich usługi innym młodym parom – jak to ujęto kiedyś w jednej reklamie: satysfakcja gwarantowana

Wahającym się polecam przejrzeć portfolio Agnieszki i Roberta – zdjęcia z Waszego ślubu mogą być równie piękne.

fotograf ślubny

Gosia i Bolek

Dziękujemy za wspaniałą współpracę zarówno podczas sesji narzeczeńskiej, jak i w tym najważniejszym dla nas dniu. Zdjęcia, które zrobili nam Agnieszka i Robert są przepiękne i z wielką przyjemnością do nich wracamy. Udało im się uchwycić wszystko to, na czym nam zależało. Byli wszędzie, gdzie tylko się coś działo, ale robili to w sposób tak subtelny, że nie przeszkadzali ani nam, ani naszym gościom. Widać, że zdjęcia to ich wielka pasja, nie tylko znają się na tym, co robią, ale co najważniejsze – bardzo to lubią. Mają mnóstwo dobrych pomysłów i rad i robią wszystko, aby zdjęcia były jak najlepsze. Poza tym są przemiłymi ludźmi, bardzo łatwo nawiązującymi kontakt. Nasza współpraca była wzorowa, dlatego też chcielibyśmy polecić Agę i Roberta wszystkim tym, którzy chcą mieć piękne i wyjątkowe zdjęcia ze ślubu.

fotograf ślubny Warszawa

Kasia i Konrad

Super zdjęcia, profesjonalne podejście do tematu, oraz dyspozycyjność.

Świetnie uzupełniająca się para fotografów, którą polubią wszyscy Wasi goście!

fotografia ślubna

Dorota i Mikołaj

Agnieszka i Robert stanowią doskonałą parę fotografów. 

boje wspaniale dopełniali się na Naszym ślubie i weselu dzięki czemu Nasze zdjęcia mają unikatowe 2-torowe ujęcie całej uroczystości. Każde ze zdjęć zostało tez pięknie przygotowane w indywidualnym stylu. W czasie sesji plenerowych – a skorzystaliśmy z oferty na dwie: „narzeczeńską” i „po ślubie” – wspomagali Nas fajnymi pomysłami, na które sami nigdy byśmy nie wpadli. Cała Nasza współpraca przebiegała w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze. Pozwoliło to Nam wyluzować się w czasie sesji dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie i można wśród nich znaleźć zarówno takie zabawne jak i poważne, a wszystkie bardzo romantyczne. Serdecznie Polecamy tę parę, gdyż ich zapał do pracy i atmosfera w jakiej odbywają się spotkania, pozostawiają miłe wspomnienia, a zdjęcia są naprawdę wspaniałe i można je z dumą pokazywać całej rodzinie i znajomym.

Dziękuję za referencje.

Dodaj komentarz